page loader

Do 6 let jsem vyrůstala v areálu psychiatrické léčebny Dobřany, kde moje maminka pracovala jako sociální pracovnice.   Jinakost  mi  prostě  byla  dána už do kolébky.  Babička a středoškolské  vzdělání  mi dovolilo nahlédnout do tajů bylinek.  Od dětství jsem se u svých dětí snažila o alternativní přístup a léčbu a odmítala  tu standardní. Mé děti téměř neznaly antibiotika. Tak mne  vlastně moje  děti   přivedly  ke  tříletému  studiu  tradiční   čínské medicíny a jsou mi vlastně stálou  inspirací  dodnes.

Ve svém  oboru se  vzdělávám neustále.  Výcvik  jógy  na  FTVS,   systemický  výcvik  koučování,  akupunktura  a  mnohé další.  Miluji  výzvy, ráda  bourám  mýty  a  úspěšně propojuji  i často rozdílné  léčebné  směry tak,  aby  přinesly úlevu mým klientům, kamarádům, studentům i široké veřejnosti. Psychosomatice se věnuji téměř 25 let. Svoji práci hluboce miluji a beru  ji jako dar osudu,  za  který jsem neskonale vděčná.    Před 4  lety  jsem  se  rozhodla  svoje  znalosti předat  dál a založila  jsem  Aura školu.   Výuka  je  opřena výhradně  o  mé  osobní  zkušenosti, unikátní  postupy a zkratky v systémech.  Ke každému studentovi přistupuji jako  k  jedinečné  bytosti a  snažím  se v  něm  probudit jeho osobní potenciál. Studenty vnímám jako součást své rozšířené rodiny. Přesto, že jsem plánovala jen roční výcvik, otevírám na žádost studentů už 4. supervizní ročník.