page loader

Propojením zdánlivě nepropojitelných systémů – somatického koučování, tradiční čínské medicíny, jógy a základům fyzioterapie vzniká unikátní schopnost vnímání reality.

V ročním studijně prožitkovém kurzu  Vás  naučím  porozumět souvislostem na mnoha úrovních, které povedou k Vašemu růstu. Díky nim najdete svoji životní cestu a pochopíte proč zrovna po ní kráčíte.

Při výcviku dochází k výraznému zjemnění smyslů a vjemů.  Tím se otvírá schopnost diagnostiky a vidění aury.   Pak je již snadné pochopit jak  funguje  mysl u druhých – přestat se trápit, rozčilovat a přesto dosáhnout změny. Žít život podle svých představ, aniž to narušuje hranice ostatních. Obnovit  harmonii  v partnerství. Najít a rozvinout talent své jedinečnosti a poznat svou cestu i cíl. Odhadnou své obchodní partnery  ještě  než  dosednou  na  židli  ve Vaší kanceláři.   Naladit  se  na bolesti svých dětí, pochopit příčinu jejich nemoci a tu pak odstranit.

Po ročním studiu se budete schopni orientovat v moderních i tradičních přístupech alternativní léčby a dále se v nich sebevzdělávat.  Rozhodnete-li  se  nabízet  své služby v oblasti poradenství, budete výrazně překračovat běžné standarty konkurence a Vaše uplatnění na trhu práce vzroste.Ploska nohy, meridiány, prsty na noze, palec, malíček, akupunkturní dráhy, lektor, výuka, přednáška

POMOHU VÁM STÁT SE JEDINEČNÝMI.

Co Vás v Aura škole čeká?

Po roce studia se Vám změní život a Vaše sny se propojí s energií celku.

Pochopíte řeč vlastního těla a Vaše sebevědomí vzroste.

Mysl a tělo budete mít v souhře. Což je mimochodem slogan Aura školy.

V čem je Aura škola jiná? Aura škola je mojí srdeční záležitostí. Každý kurz má omezený počet studentů, kterým se věnuji s individuální a téměř mateřskou péčí. A na výsledku je to prostě znát. 

Chcete se dozvědět více? Pak prostě prozkoumejte tento web, zmrkněte  videa, přečtěte příspěvky a prohlédněte si fotky.  A pochopíte, že v Aura škole Vás toho čeká mnohem, mnohem víc.  A ještě Vás to bude bavit.

Kde probíhá výuka?  Podle velikosti skupiny na Dobříši, nebo v Loděnicích u Berouna. Při počtu minimálně 7 studentů kdekoliv po ČR.

Těšíme se na Vás.

Za tým Aura školy  Jana Jarošová

 

tigrování moxa moxování    energie jména    aura škola praxe, hara diagnostika manipulace kyčle Aura škola praxe shiatsu aura škola shiatsu manipulace Aura škola meridiány energetické dráhyAura škola shiatsuNa obrázku může být: 8 lidí, smějící se lidé, sedící lidé, diplomy Na obrázku může být: moxování, svíčka, hara Na obrázku může být: baňkování Na obrázku může být: zkoušky, aura škola pelyněk, moxování, moxa,  bolest kyčle, manipulace kyčle, fyzioterapie, rotace kyčle energie, shiatsu, reiki, meridiány,  meridiány, akupunkturní dráhy, shiatsu, aura škola zázvorové obklady šátkování, manipulace těla, fyzioterapie, bolest páteře, uvolnění páteře, rehabilitace uvolnění páteře, shiatsu,  koučováníladička, fonoforéza, třetí oko, reiki reflexní zóny, obličej,  ladička, fonoforéza, koruní čakra diagnostika pohledem, hara diagnostika, břicholadičky, čakry česnek, záda, terapie, česnekový had, česnekový obklad, uvolnění páteře, shiatsu techniky pelyňková moxapelyňková moxa, příprava na moxování mikrosystémy, su-jok jeden člověk klečí objětí, objímání, láska, kamarád, kamarádkadiplom zkoušky, testy,  shiatsu, energetická masáž, hara, dotek, léčení energií, břicho, dotek su-jok, moxa, moxování, mikro systém, mikrosystém