page loader

Vidíte, nebo vnímáte AURU?

Dokážete se efektivně domluvit  s  okolím?

Víte jak fungují opěrné a energetické  systémy v těle?

NE??????

V Aura škole Vás to naučíme!

Po roce studia Vám změníme život a propojíme Vaše světy s nepropojitelným okolím.

Pochopíte řeč vlastního těla a Vaše sebevědomí vzroste.

Mysl a tělo budete mít v souhře. Což je mimochodem slogan Aura školy.

Ani to Vám nestačí?

Pak prostě prozkoumejte tento web, zmrkněte všechna videa, přečtěte příspěvky a prohlédněte si fotky.  A pochopíte, že v Aura škole Vás toho čeká mnohem, mnohem víc.  A ještě Vás to bude bavit.

Pak už jen stačí kliknout na přihlášku a odeslat jí.

Těšíme se na Vás.

Za tým Aura školy Vaše Jana Jarošová

Co Vás v Aura škole čeká?
Propojením zdánlivě nepropojitelných systémů – somatického koučování, tradiční čínské medicíny a základům fyzioterapie vzniká unikátní schop-nost vnímání reality.

V ročním studijně prožitkovém kurzu Vás naučím porozumět souvislostem na mnoha úrovních, které povedou k Vašemu růstu. Díky nim propojíte, pochopíte a najdete svoji životní cestu.

Při výcviku dochází k výraznému zjemnění smyslů a vjemů.  Tím se otvírá schopnost diagnostiky a vidění aury.   Pak je již snadné pochopit jak funguje mysl u druhých – přestat se trápit, rozčilovat a přesto dosáhnout změny. Žít život podle svých představ, aniž to narušuje hranice ostatních. Obnovit harmonii v partnerství. Najít a rozvinout talent své jedinečnosti a poznat svou cestu i cíl. Odhadnou své obchodní partnery ještě než dosednou na židli ve Vaší kanceláři.  Naladit se na bolesti svých dětí, pochopit příčinu jejich nemoci a tu pak odstranit.

Po ročním studiu jsou žáci schopni orientovat se v moderních i tradičních přístupech alternativní léčby a dále se v nich sebevzdělávat. Rozhodnou-li se nabízet své služby v oblasti poradenství, výrazně překračují běžné standarty konkurence.

Chceme být nejlepší.

Chceme Vám pomoci být jedineční.

Chceme vytvořit komunitu, která již nebude jen okrajovou skupinou nadšenců, ale která vytyčí zcela nový směr v terapii. Komunitu, která bude mít chuť pracovat mimo rámec běžné praxe a výrazně překročí běžné standarty konkurence.

A jak škola vznikala?

V průběhu několika minulých  let jsem měla  možnost  scházet  se  skupinou  nadšenců a špiček v oboru fyzioterapie,  psychologie  a time  managementu, se  záměrem vymyslet  a  realizovat projekt, který má hravě, netradičně a  neformálně propojovat znalosti různých terapeutických směrů. Spojením  výstupů  této  tvůrčí skupiny a  zkušeností z mé  dvacetileté praxe vzešla Aura  škola.