page loader

Vidíte, nebo vnímáte AURU?

Dokážete se efektivně domluvit  s  okolím?

Víte jak fungují opěrné a energetické  systémy v těle?

NE??????

V Aura škole se to naučíte.

Po roce studia se Vám změní život a Vaše sny se propojí s energií celku.

Pochopíte řeč vlastního těla a Vaše sebevědomí vzroste.

Mysl a tělo budete mít v souhře. Což je mimochodem slogan Aura školy.

Ani to Vám nestačí?

Pak prostě prozkoumejte tento web, zmrkněte všechna videa, přečtěte příspěvky a prohlédněte si fotky.  A pochopíte, že v Aura škole Vás toho čeká mnohem, mnohem víc.  A ještě Vás to bude bavit.

Pak už jen stačí kliknout na přihlášku a odeslat jí.

Těšíme se na Vás.

Za tým Aura školy Vaše Jana Jarošová

Co Vás v Aura škole čeká?
Propojením zdánlivě nepropojitelných systémů – somatického koučování, tradiční čínské medicíny a základům fyzioterapie vzniká unikátní schopnost vnímání reality.

V ročním studijně prožitkovém kurzu Vás naučím porozumět souvislostem na mnoha úrovních, které povedou k Vašemu růstu. Díky nim propojíte, pochopíte a najdete svoji životní cestu.

Při výcviku dochází k výraznému zjemnění smyslů a vjemů.  Tím se otvírá schopnost diagnostiky a vidění aury.   Pak je již snadné pochopit jak funguje mysl u druhých – přestat se trápit, rozčilovat a přesto dosáhnout změny. Žít život podle svých představ, aniž to narušuje hranice ostatních. Obnovit harmonii v partnerství. Najít a rozvinout talent své jedinečnosti a poznat svou cestu i cíl. Odhadnou své obchodní partnery ještě než dosednou na židli ve Vaší kanceláři.  Naladit se na bolesti svých dětí, pochopit příčinu jejich nemoci a tu pak odstranit.

Po ročním studiu se budete schopni orientovat v moderních i tradičních přístupech alternativní léčby a dále se v nich sebevzdělávat. Rozhodnete-li se nabízet své služby v oblasti poradenství, budete výrazně překračovat běžné standarty konkurence a Vaše uplatnění na trhu práce vzroste.

Chceme Vám pomoci být jedineční.

A jak škola vznikala?

V průběhu několika minulých  let jsem měla  možnost  scházet  se  skupinou  nadšenců a špiček v oboru fyzioterapie,  psychologie  a time  managementu, se  záměrem vymyslet  a  realizovat projekt, který má netradičně a  neformálně propojovat znalosti různých terapeutických směrů. Spojením  výstupů  této  tvůrčí skupiny a  zkušeností z mé  dvacetileté praxe vznikla Aura  škola.